Адрас: 246050, Гомель, пр. Леніна, 2
Меню
Галоўная Улада Прадстаўнічая ўлада Гомельскі абласны Савет дэпутатаў Пастаянныя камісіі абласнога Савета дэпутатаў

Пастаянныя камісіі абласнога Савета дэпутатаў

Па мандатаў, законнасці, мясцовым кіраванні і самакіраванні


 

- дэпутат ад Буда-Кашалёўскай выбарчай акругі №23

 

БАРАДЗІНЧЫК Іван Афанасьевіч

-дэпутат ад Клянкоўскай выбарчай акругі № 22

 

ГАРИСТ 
Іван Іванавіч

 

- дэпутат ад Озаричского выбарчай акругі №37

Анатоль ДАЎГАЛЕВЕЦУладзіміравіч

-дэпутат ад Рошчынскай выбарчай акругі № 5

 

ЕРМАКОЎ Уладзімір
Васільевіч

- дэпутат ад Мазураўскай выбарчай акругі №20

 

КЛІЧКОЎСКАЯ АленаУладзіміраўна

- дэпутат ад Студэнцкага выбарчай акругі № 16

 

Андрэй КРЫВАНОСАЎУладзіміравіч

- дэпутат ад Урыцкага выбарчай акругі №26

 

КАВАЛЕВІЧ Мікалай Мікалаевіч

- дэпутат ад Карастаянаўскай выбарчай акругі № 7

 

ТАРАСЕНКА УладзімірАнатольевіч

- дэпутат ад Маладзёжнай выбарчай акругі №57

 

Галіна ЦЯРЭШЧАНКААнатольеўна

- дэпутат ад Пушкінскай выбарчай акругі № 18

 

Па эканоміцы, бюджэце, фінансах і камунальнай уласнасці

АРХІПЕНКА Аляксандр Іванавіч

 

- дэпутат ад Прыпяцкага выбарчай акругі №48

БАРЫСЕНКА Алег Леанідавіч

 

- дэпутат ад Калінкавіцкай выбарчай акругі №35

ЯЖОВА 
Антаніна Ізотаўна

 

- дэпутат ад Алімпійскага выбарчай акругі №1

ЖЕРНОСЕНКО АнатольМікалаевіч

 

- дэпутат ад Любенскай выбарчай акругі №13

КАЛЕНІК Алена Антонаўна

 

- дэпутат ад Рачнога выбарчай акругі №42

ЛАЎРЭНАВА 
Ала Міхайлаўна

 

- дэпутат ад Головачевского выбарчай акругі № 9

НАЗАРАНКА Валянціна Аляксееўна

 

- дэпутат ад Прытыцкага выбарчай акругі №45

ПАЎЛАЎ 
Віталь Пятровіч

 

- дэпутат ад Баброўскага выбарчай акругі №44

САВЯНОК Анатоль Мікалаевіч

 

- дэпутат ад Металургічнай выбарчай акругі №31

САМОНЧЫК
Віктар Георгіевіч

 

- дэпутат ад Цэнтральнай выбарчай акругі №50

СЕМЯНЮК НаталляУладзіміраўна

 

- дэпутат ад Палескай выбарчай акругі №43

СУШКИНА 
Тамара Іванаўна

 

- дэпутат ад Кармянскага выбарчага акругі № 38

Па аграрных пытаннях, экалогіі і праблемах пераадолення наступстваў катастрофы на Чарнобыльскай АЭС

ДЕГТЯРИК 
Ігар Мікалаевіч

 

- дэпутат ад выбарчага Прыбыткоўскі акругі № 25

КОЗЕЛ 
Дзмітрый Іванавіч

 

- дэпутат ад Стрэшынскага выбарчай акругі №33

КРАЎЦОЎ 
Сяргей Уладзіміравіч

 

- дэпутат ад Рагачоўскага гарадскога выбарчай акругі № 53

ЛУЦК Вольга 
Віктараўна

 

- дэпутат ад Жыткавіцкага выбарчай акругі № 30

МАЛІНОЎСКІ УладзімірАнатольевіч

 

- дэпутат ад Церахаўскай выбарчай акругі №28

МАТАРАС 
Аляксандр Васільевіч

 

- дэпутат ад Лоеўскага выбарчай акругі №40

САСНОВЕЦ Алег Сяргеевіч

- дэпутат ад Інтэрнацыянальнага выбарчага акругі № 41

СЛІНЬКО 
Алег Міхайлавіч

 

- дэпутат ад Мазырскага сельскай выбарчай акругі № 46

СТАРАСЦЕНКА ДзмітрыйМікалаевіч

        

- дэпутат ад Хойніцкага выбарчай акругі №59

ТРЫБУНАХ
Галіна Пятроўна

 

- дэпутат ад Чачэрскай выбарчай акругі №60

ФАСТАВЕЦ

Іна Генадзьеўна

- дэпутат ад Кастрычніцкага выбарчай акругі №47

 

Па прамысловасці, будаўніцтву, транспарту, сувязі і жыллёва-камунальнай гаспадарцы

БАБОВІЧ 
Сяргей Алегавіч

 

- дэпутат ад Быхаўскай выбарчай акругі № 14

ГАНЧАРОЎ АляксандрМіхайлавіч

 

- дэпутат ад Сонечнага выбарчага акругі №17

ЯЎСЕЕЎ 
Міхаіл Адамавіч

 

- дэпутат ад Чыгуначнага выбарчай акругі №32

ЗГУРСКІ Дзмітрый Аляксеевіч

 

- дэпутат ад Меліярацыйнага выбарчай акругі №36

КАЗАЧОК АляксандрВасільевіч

 

- дэпутат ад Крупскага выбарчай акругі №2

КАСЦЮКЕВІЧ
Васіль Васільевіч

 

- дэпутат ад Першамайскага выбарчай акругі №56

КРАЎЧАНКА Ігар Іванавіч

 

- дэпутат ад Лельчыцкага выбарчага акругі №39

ЛЯШЭНКА Андрэй Уладзіміравіч

 

- дэпутат ад Барадзінскай выбарчай акругі №21

МАТВЕЦОВ
Ігар Віктаравіч

 

- дэпутат ад Добрушскага выбарчай акругі №27

СЯРГЕЕНКА Андрэй Міхайлавіч

 

- дэпутат ад Валгаградскага выбарчай акругі №15

Валерый ТУЛЕЙКАВалянцінавіч

 

- дэпутат ад Ведрыцкай выбарчай акругі №51

Дзмітрый ЧАРНЯКОЎУладзіміравіч

 

 

- дэпутат ад Уладзімірскай выбарчай акругі №12

Па развіццю сацыяльнай сферы

БОЙКА 
Алег Фёдаравіч

 

- дэпутат ад Холмецкага выбарчай акругі №52

ВОЛКАЎ

Яўген Яўгенавіч

 

- дэпутат ад Тихиничского выбарчай акругі №54

ГАЙДАШОЎ 
Васіль Леанідавіч

 

- дэпутат ад Спартыўнага выбарчай акругі №49

ІВАНЦОЎ 
Алег Анатольевіч

 

- дэпутат ад Кристалловского выбарчай акругі №10

КУЛАЖЭНКА Юрый Іванавіч

 

- дэпутат ад Чырвонаармейскай выбарчай акругі №4

МАШКАРАЎ АляксандрВалер'евіч

 

- дэпутат ад Цыялкоўскага выбарчай акругі № 11

Галіна МЕЛЬНІКАВАУладзіміраўна

 

- дэпутат ад Жлобінскай выбарчай акругі № 34

РАЖКО Аляксандр Валянцінавіч

 

- дэпутат ад Веткаўскай выбарчай акругі №24

СМАЛЯК 
Ала Віктараўна

 

- дэпутат ад Навабеліцкай выбарчай акругі № 8

ТАЎТЫН 
Ігар Паўлавіч

 

- дэпутат ад Светлагорскай сельскай выбарчай акругі № 58

ФИЛИПЦОВ Мікалай 
Акімавіч

 

- дэпутат ад Ельскага выбарчай акругі № 29

ХАХОМОВ 
Сяргей Анатольевіч

 

- дэпутат ад Спартакаўскай выбарчага акругі № 19

ШЫРАЕЎ Аляксандр Сяргеевіч

 

- дэпутат ад Юбілейнай выбарчай акругі №3

ЯДРАНЦАЎ 
Алег Іванавіч

 

- дэпутат ад Чапаеўскай выбарчай акругі №6