Гомельскі абласны выканаўчы камітэт

Адрес облисполкома

Адрас: 246050, Гомель, пр. Леніна, 2

Камітэт эканомікі

Пасада № каб.

Прозвішча, імя, імя па бацьку

№ каб.

Тэл. раб.

Старшыня камітэта

Аслюк

Ігар Святаслававіч

 

302

33-47-00

Першы намеснік старшыні камітэта

Сабко

Андрэй Пятровіч

306

 

33-47-02

 

01 Група справаводства

Загадчык групы

Трахановіч

Яна Аляксандраўна

301

33-47-06

Вядучы рэферэнт

Рудакова Ірына Анатольеўна

304

33-47-00

02 Упраўленне эканамічнага рэгулявання

Нам. старшыні - начальнік упраўлення

 

 

Акунец

Міхаіл Мікалаевіч

316

33-47-03

02.1 Аддзел сацыяльна-эканамічнага развіцця і прагназавання

e-mail: ec-svod@oblispolkom-gomel.by

Нам. нач. ўпраўлення - начальнік аддзела

Мядзьведзеў

Станіслаў Мікалаевіч

314

33-13-84

Нам. начальніка аддзела

Клімук

Дзяніс Мікалаевіч

314

33-13-84

Галоўны спецыяліст

Аніськова

Наталля Леанідаўна

312

33-47-08

Галоўны спецыяліст

Круглякоў

Уладзіслаў Валер'евіч

 

 

 

 

312

33-47-08

02.2 Аддзел фінансавай палітыкі

e-mail: ec-fp@oblispolkom-gomel.by

Начальнік аддзела

Дворкін

Данііл Аляксандравіч

308

33-18-32

Нам. начальніка аддзела

Мышкавец

Дыяна Валер'еўна

308

33-47-09

Галоўны спецыяліст

Фурманава Ганна Аляксандраўна

310

33-47-10

Галоўны спецыяліст

Хоміч

Павел Аляксандравіч

310

33-47-28

03 Упраўленне прамысловасці і навукова-інавацыйнай дзейнасці

Нам. старшыні - начальнік упраўлення

 

320

33-47-04

03.1 Аддзел прамысловасці (факс 33-47-13)

e-mail: ec-prom@oblispolkom-gomel.by

Нам. нач. ўпраўлення - начальнік аддзела

Гайманова

Алена Пятроўна

318

33-47-11

Нам. начальніка аддзела

Аўдзеенка

Таццяна Генадзьеўна

318

33-47-11

Галоўны спецыяліст

Кавалевіч

Віталь Аляксандравіч

322

33-47-12

Галоўны спецыяліст

Клінкова

Маргарыта Уладзіміраўна

 

 

 

322

33-47-12

03.2 Аддзел навукова-інавацыйнай дзейнасці і інвестыцый
e-mail: ec-invest@oblispolkom-gomel.by

Начальнік аддзела

Рублеўскі

Сяргей Іванавіч

326

33-47-15

факс 33-47-14

Нам. начальніка аддзела

326

33-47-15

Галоўны спецыяліст

Нікіценка

Таццяна Рыгораўна

324

33-47-16

Галоўны спецыяліст

Стараселец

Юлія Юр'еўна

315

33-47-18

Галоўны спецыяліст

Андрэева

Таццяна Вячаславаўна

315

33-47-19

Галоўны спецыяліст

Пашкоўская

Марына Міхайлаўна

324

33-47-17

04 Упраўленне знешнеэканамічных сувязяў (факс 33-47-23)

Начальнік упраўлення

Давыдзенка

Ірына Уладзіміраўна

305

33-47-20

04.1 Аддзел знешнеэканамічнай дзейнасці
e-mail: ec-ved@oblispolkom-gomel.by

Нам. нач. ўпраўлення - начальнік аддзела

Гушчына

Наталля Уладзіміраўна

309

33-47-21

Галоўны спецыяліст

Сапега

Дар'я Васільеўна

309

33-47-21

Галоўны спецыяліст

Максіменка

Таццяна Вячаславаўна

 

 

 

309

33-47-22

04.2 Аддзел міжнароднага супрацоўніцтва
e-mail: ec-ves@oblispolkom-gomel.by

Начальнік аддзела

 

Яўмененка

Марына Сяргееўна

307

33-47-26

Галоўны спецыяліст

Жорава

Ірына Леанідаўна

307

33-47-23

Галоўны спецыяліст

Касенка

Аляксандр Сяргеевіч

307

33-47-23

05 Аддзел прадпрымальніцтва
e-mail: ec-biznes@oblispolkom-gomel.by

Начальнік аддзела

Крывунь

Марына Міхайлаўна

303

33-47-25

Нам. начальніка аддзела

Асіпкоў

Юрый Аляксеевіч

311

33-47-24

Галоўны спецыяліст

 

Рыбак

Наталля Валер'еўна

311

33-10-94

Галоўны спецыяліст

Бандарэнка

Ганна Аляксандраўна

311

33-10-94

 

06 Аддзел энергетыкі і паліва

Начальнік аддзела

Гурко

Вячаслаў Валер'евіч

414

33-43-75

 

Галоўны спецыяліст

Кавалёў

Уладзімір Уладзіміравіч

418

33-43-72

 

Вядучы рэферэнт

Кузьмянкоў

Андрэй Мікалаевіч

418

33-43-70