Гомельскі абласны выканаўчы камітэт

Адрес облисполкома

Адрас: 246050, Гомель, пр. Леніна, 2
Галоўная | Выканаўчая улада | Упраўленні і камітэты | Камітэт па архітэктуры і будаўніцтву Гомельскага абласнога выканаўчага камiтэта

Камітэт па архітэктуры і будаўніцтву Гомельскага абласнога выканаўчага камiтэта

Паштовы адрас:
Рэспубліка Беларусь, 246050, г.Гомель, пр-т Леніна,2

Час працы:
панядзелак – пятніца: 8:30 – 13:00, 14:00 – 17:30

Прыёмная: кабiнет № 402  тэлефон:  (8-0232) 33 46 00
факс:  (8-0232) 33 46 06
E-mail: Kais@oblispolkom-gomel.by

Вышэйстаячыя органы:
 Гомельскі абласны выканаўчы камітэт
Міністэрства архітэктуры і будаўніцтва Рэспублікі Беларусь: 220048, г.Мінск, вул. Мяснікова, 39;
Час працы: панядзелак – пятніца: 9.00-13.00, 14.00-18.00
Прыёмная:(8-017) 327 26 42;
E-mail: mas@mas.by


ГРАФІК
асабістага прыёму грамадзян і юрыдычных асобработнікамі Камітэта па архітэктуры і будаўніцтву Гомельскага абласнога выканаўчага камiтэта на другое паўгоддзе 2021 года

Прозвішча, імя, імя па бацьку, пасада

Дата і час правядзення

Нумар тэлефона

Гайкевіч Дзмітрый Сцяпанавіч, старшыня  камітэта па архітэктуры і будаўніцтву

1-ы аўторак кожнага месяца

з 8-00 да 13-00

33 46 01

 Атрашкоў Сяргей Мікалаевіч, першы намеснік старшыні  камітэта па архітэктуры і будаўніцтву
 2-я серада кожнага месяца

з 8-00 да 13-00

 33 46 02

Рыхцікаў Яўгеній Аляксандравіч, намеснік  старшыні  - начальнік ўпраўлення архітэктуры і горадабудаўніцтва камітэта па архітэктуры і будаўніцтву

1-ы чацвер кожнага месяца 

з 8-00 да 13-00

33 46 05

Цярэшчанка  Вiталь  Васiльевiч, намеснік  старшыні  камітэта па архітэктуры і будаўніцтву

4-ы аўторак  кожнага месяца

з 8-00 да 13-00

33 46 03

 

Прыём праводзіцца па адрасе: г. Гомель, пр. Леніна, 2
Запіс на прыём, папярэдняе кансультаванне праводзіцца па 
тэл.  33 46 04; 33 46 00

  

ГРАФІК
 правядзення «прамых тэлефонных ліній» работнікамі Камітэта па архітэктуры і будаўніцтву Гомельскага абласнога выканаўчага камiтэта на другое паўгоддзе 2021 года

Прозвішча, імя, імя па бацьку, пасада

Дата і час правядзення «прамых тэлефонных лiнiй»

Нумар тэлефона

Гайкевіч Дзмітрый Сцяпанавіч, старшыня  камітэта па архітэктуры і будаўніцтву

 1-ы аўторак кожнага месяца

з 9-00 да 11-00

33 46 01

 Атрашкоў Сяргей Мікалаевіч, першы намеснік старшыні  камітэта па архітэктуры і будаўніцтву
 2-я серада кожнага месяца

з 9-00 да 11-00

 33 46 02

Рыхцікаў Яўгеній Аляксандравіч, намеснік  старшыні  - начальнік ўпраўлення архітэктуры і горадабудаўніцтва камітэта па архітэктуры і будаўніцтву

1-ы чацвер кожнага месяца 

з 9-00 да 11-00

33 46 05

Цярэшчанка  Вiталь  Васiльевiч, намеснік  старшыні  камітэта па архітэктуры і будаўніцтву

4-ы аўторак  кожнага месяца

з 9-00 да 11-00

33 46 03

 


Спіс  супрацоўнікаў Камітэта па архітэктуры і будаўніцтву Гомельскага абласнога выканаўчага камiтэта

Пасада

Прозвішча, імя, імя па бацьку

№ каб.

Тэлефон
працоўны

Старшыня  камітэта

Гайкевіч Дзмітрый Сцяпанавіч

402

33-46-01

Першы намеснік старшыні  камітэта

Атрашкоў Сяргей Мікалаевіч

402

33-46-02

Намеснік 
старшыні  камітэта

Цярэшчанка  Вiталь  Васiльевiч

411

33-46-03

1   Упраўленне архітэктуры і горадабудаўніцтва

намеснік  старшыні  - начальнік ўпраўлення архітэктуры і горадабудаўніцтва  Гл. архітэктар вобласці

Рыхцікаў Яўгеній Аляксандравіч

422

33-46-05

Намеснік   начальніка   ўпраўлення, начальнік аддзела   развіцця населеных пунктаў

Мажанаў Дзмітрый Аляксандравіч

422

33-46-15

Галоўны спецыяліст

Кавалева Ларыса Вітальеўна

422

33-46-18

Галоўны спецыяліст

Чыкаў Максим Генадзьевіч

424

33-46-19  

Вядучы рэферэнт

Разгонава   Алена  Віктараўна

401

33-46-00

2  Упраўленне жыллёвай палітыкі камітэта

Начальнік   упраўлення


404

33-05-76

Намеснік   начальніка   ўпраўлення

Казюліна Алена Міхайлаўна

409

33-46-23

Галоўны спецыяліст

Прышчэпава Аксана  Мікалаеўна

407

33-46-10

2.1  Аддзел жыллёвага будаўніцтва і інфраструктуры

Начальнік аддзела

Малчанава Наталля Аляксандраўна

409

33-46-08

Галоўны спецыяліст

Крывянкова Валянціна Віктараўна

407

33 46 13

Галоўны спецыяліст

Гінькова Аксана  Мікалаеўна

409

33-46-07

3  Аддзел інвестыцый

Начальнік аддзела

Крайнiкава Наталля Васiльеўна

403

33-46-11

Галоўны спецыяліст

Сцепанькова Марыя Аляксандраўна

403

33-46-16

Вядучы рэферэнт

Мазуркевiч Вольга Мiкалаеўна

403

33-46-12

4 Аддзел транспарту і камунікацый

Начальнік аддзела

Цалка Ааляксандр Пятровіч

416

33-07-94

Галоўны спецыяліст

Цітова Жанна Альбертаўна

416

33-43-71

Галоўны спецыяліст


416

33-43-74

5  Сектар каардынацыі дзейнасці будаўнічага комплексу

Загадчык сектара

Iус Надзея
Анатольеўна

402

33-46-04

Галоўны спецыяліст

Пешчанка Галіна Сяргееўна

424

33-46-20  

6 Сектар эканамічнага прагназавання будаўнічага комплексу

Загадчык сектара

Самарыкова  Алена  Васільеўна

405

33-46-17

Галоўны спецыяліст

Клімук Таццяна  Мікалаеўна

405

33-46-24