Гомельскі абласны выканаўчы камітэт

Адрес облисполкома

Адрас: 246050, Гомель, пр. Леніна, 2
Галоўная | Выканаўчая улада | Упраўленні і камітэты | Галоўнае ўпраўленне ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі

Галоўнае ўпраўленне ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі

246050, г. Гомель, пр. Леніна, 2
прыёмная:          
тэлефон: +375 232 33-42-59
Факс: +375 232 33-42-35

e-mail: oblisp-uip@mail.gomel.by


КІРАЎНІЦТВА ГАЛОЎНАГА ЎПРАЎЛЕННЯ

Начальнік галоўнага ўпраўлення

Езерскі Дзяніс Уладзіміравіч

Прыёмная
33-42-35

Першы намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення

Заўгародняя
Інга Сяргееўна

33-16-23

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення

Кручко
Таццяна Леанідаўна

33-42-56

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення

Гардзеенка
Аляксей Іванавіч

33-42-37

Намеснік старшыні КСН Гомельскага аблвыканкама

Міткевіч
Яўгеній Генадзьевіч

33-46-92

АДДЗЕЛ ІДЭАЛАГІЧНАЙ РАБОТЫ
І МАЛАДЗЁЖНАЙ ПАЛІТЫКІ

Начальнік аддзела

Давыдаў
Дзяніс Уладленавіч

33-42-47

Намеснік начальніка аддзела

Фралоў
Максім Віктаравіч

33-42-54

Галоўны спецыяліст

Анісімава
Ала Рыгораўна

ф. 33-42-55

Галоўны спецыяліст

Забіяка
Таццяна Анатольеўна

33-42-53

Галоўны спецыяліст

Гарбузаў
Віталій Анатольевіч

 33-42-53

 АДДЗЕЛ СРОДКАЎ МАСАВАЙ ІНФАРМАЦЫІ І ДРУКУ

Начальнік аддзела

Барысаў
Павел Валер'евіч

33-42-67

Галоўны спецыяліст

Герасіменка
Наталля Міхайлаўна

 ф. 33-42-60

Вядучы рэферэнт

Барцова
Алена Адальфасаўна

ф. 33-42-52 

 АДДЗЕЛ КУЛЬТУРНА-АСВЕТНІЦКАЙ РАБОТЫ

Начальнік аддзела

-

ф. 33-42-61

Вядучы рэферэнт

Рэшанок Алеся Мікалаеўна

33-42-68

Вядучы рэферэнт

Волкава Людміла Мікалаеўна

 33-46-75

 АДДЗЕЛ МАСТАЦТВА І АХОВЫ ГІСТОРЫКА-КУЛЬТУРНАЙ СПАДЧЫНЫ

Начальнік аддзела

Мармо
Алена Юр'еўна

33-42-38

Галоўны спецыяліст

Разанаў
Сяргей Васільевіч

33-42-45

Вядучы рэферэнт

Гардзеенка
Наталля Валер'еўна

ф. 33-42-62

 АДДЗЕЛ ФІНАНСАВАЙ І КАДРАВАЙ ПАЛІТЫКІ

Начальнік аддзела

Паўлава
Алена Мікалаеўна

33-42-50 
ф. 33-42-51 

Намеснік начальніка аддзела

Сямілет
Наталля Сяргееўна

33-42-48

Галоўны спецыяліст

Кулага Алеся Аляксандраўна

33-42-49

Вядучы эканаміст

Сулім
Кацярына Леанідаўна

33-42-51

 

Графік прыёму кіраўніцтвам галоўнага ўпраўлення грамадзян і юрыдычных асоб 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Пасада

Дні
прыёму

Час прыёму

Тэлефоны
для запісу

Езерскі Дзяніс Уладзіміравіч
* у выпадку адсутнасці прыём вядзе Заўгародняя І.С.

Начальнік галоўнага ўпраўлення

першая
(і пятая)
серада
месяца

8.00 – 13.00

33-42-35

Заўгародняя Інга
Сяргееўна
* у выпадку адсутнасці прыём вядзе Езерскі Д.У.

Першы намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення

другая
серада
месяца

8.00 – 13.00

33-42-35

Кручко
Таццяна
Леанідаўна
* у выпадку адсутнасці прыём вядзе Гардзеенка А.І.

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення

трэцяя
серада
месяца

8.00 – 13.00

33-42-35

Гардзеенка
Аляксей Іванавіч
* у выпадку адсутнасці прыём вядзе Кручко Т.Л.

Намеснік начальніка галоўнага ўпраўлення

чацвёртая
серада
месяца

8.00 – 13.00

33-42-35