Адрас: 246050, Гомель, пр. Леніна, 2
Меню
Улада
Для зваротаў
Вобласць
Эканоміка
Сацыяльная сфера
Галоўная Для зваротаў Графiк прыёму грамадзян у выхадныя днi

Графiк прыёму грамадзян у выхадныя днi

Графік
прыёму грамадзян па асабістых пытаннях па суботах кіраўнікамі структурных падраздзяленняў Гомельскага абласнога выканаўчага камітэта і іншых дзяржаўных органаў у другім паўгоддзі 2017 года



п/п

Назва структурных падраздзяленняў Гомельскага абласнога выканаўчага камітэта і іншых дзяржаўных органаў і арганізацый (кіраўнік)

Дата правядзення прыёму

1.

Аддзел па рабоце са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб аблвыканкама (Белянок А. М.)

1 ліпеня

2.

Камітэт па архітэктуры і будаўніцтве аблвыканкама (Бараноўскі А. А.)

8 ліпеня

3.

Галоўнае ўпраўленне ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі аблвыканкама (Даўгала І. В.)

15 ліпеня

4.

Упраўленне адукацыі аблвыканкама (Парошын С. І.)

22 ліпеня

5.

Упраўленне ўнутраных спраў аблвыканкама (Захарчук У. А.)

29 ліпеня

6.

Камітэт па сельскай гаспадарцы і харчаванні аблвыканкама (Петражыцкі Д. Я.)

5 жніўня

7.

Землеўпарадкавальная служба аблвыканкама (Матарас А. В.)

12 жніўня

8.

Упраўленне аховы здароўя аблвыканкама (Баранаў І. В.)

19 жніўня

9.

Камітэт эканомікі аблвыканкама (Карніцкая Э. Л.)

26 жніўня

10.

Дзяржаўнае аб'яднанне «Жыллёва-камунальная гаспадарка Гомельскай вобласці» (Згурскі Д. А.)

2 верасня

11.

Галоўнае фінансавае ўпраўленне аблвыканкама (Сушкіна Т. І.)

9 верасня

12.

Упраўленне энергетыкі, паліва, транспарту і камунікацый аблвыканкама (Папоў М. М.)

16 верасня

13.

Галоўнае ўпраўленне юстыцыі аблвыканкама (Макарэвіч В. У.)

23 верасня

14.

Галоўнае ўпраўленне гандлю і паслуг аблвыканкама (Качан А. І.)

30 верасня

15.

Камітэт па працы, занятасці і сацыяльнай абароне аблвыканкама (Савіцкі П. М.)

7 кастрычніка

16.

Галоўнае ўпраўленне арганізацыйна-кадравай работы аблвыканкама (Ражкоў Д. А.)

14 кастрычніка

17.

Гомельскі абласны тэрытарыяльны фонд дзяржаўнай маёмасці (Зянкевіч К. А.)

21 кастрычніка

18.

Упраўленне па праблемах ліквідацыі наступстваў катастрофы на Чарнобыльскай АЭС аблвыканкама (Руткоўскі Д. М.)

28 кастрычніка

19.

Упраўленне спорту і турызму аблвыканкама (Язерскі Д. У.)

11 лістапада

20.

Галоўнае ўпраўленне ведамаснага кантролю аблвыканкама (Лось К. М.)

18 лістапада

21.

Галоўнае кіраўніцтва справамі аблвыканкама (Канавалаў А. М.)

25 лістапада

22.

Гомельскі абласны камітэт прыродных рэсурсаў і аховы навакольнага асяроддзя (Маслак В. В.)

2 снежня

23.

Абласны саюз спажывецкіх таварыстваў (Смольскі В. А.)

9 снежня

24.

Гомельскае абласное ўпраўленне МНС РБ (Даўгалевец А. У.)

16 снежня

У выпадку службовай неабходнасці або іншых уважлівых прычын прыём грамадзян могуць праводзіць намеснікі службовых асоб, названых у графіку. Прыём праводзіцца па месцы асноўнай работы.
Час прыёму: з 10.00 да 13.00.